W Klubie Osiedlowym „Uszatek” odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wewnętrznego konkursu plastycznego pt. „Mój lot w kosmos”, skierowanego do uczestników zajęć plastycznych w SDK „Tęcza” i klubach osiedlowych. Młodzi artyści wykazali się ogromną wyobraźnią i kreatywnością, przedstawiając swoje wizje kosmicznych podróży. Na uroczystość dzieci przybyły wraz z opiekunami, którzy z dumą podziwiali prace swoich podopiecznych. Autorzy najwyżej ocenionych prac zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi dyplomami. Spotkanie było okazją do wspólnego świętowania talentów oraz artystycznych sukcesów najmłodszych. Organizatorzy podziękowali dzieciom za zaangażowanie i zachęcili je do dalszego rozwijania swoich pasji plastycznych w kółkach plastycznych działających w placówkach społeczno – kulturalnych.