Warsztaty kreatywne „Czy Polak był w kosmosie”

W dniu 15 czerwca zaprosiliśmy do naszego klubu dzieci w wieku 4-8 lat do udziału w warsztatach zatytułowanych „Czy Polak był w kosmosie? Oprócz dzieci w warsztatach uczestniczyli również dorośli. Temat był bardzo ciekawy i obszerny dlatego przydało się wsparcie rodziców )

Prowadzący warsztaty Pan Marcin z Fundacji „Kino szkoła ”przygotował dla uczestników pytania o różnej skali trudności. Można było zdobyć nagrodę co zachęcało uczestników - zarówno dzieci jak i rodziców do czynnego udziału w konkursie. Temat o kosmosie bardzo zaciekawił dzieci.

Wszyscy włączyli się w te niesamowite opowieści. Było też dużo ciekawych pytań związanych z tym tematem i równie interesujących odpowiedzi )

Panowała niesamowita atmosfera, integracja dzieci i dorosłych oraz wspólna zabawa do końca trwania naszego spotkania

 Bardzo dziękujemy Wam za obecność i wspólną zabawę!

Opublikowano: 2026-06-26