Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Ojca

Z okazji Dnia Ojca, 22 czerwca 2026 roku, w Klubie Osiedlowym „Orion” odbył się Turniej Tenisa Stołowego. W sportowe szranki stanęło pięciu zawodników, którzy rozegrali serię niezwykle emocjonujących i wyrównanych spotkań. Tytuł najlepszego gracza turnieju wywalczył Wojciech Zwara. Na drugim stopniu podium stanął Grzegorz Gawęda, natomiast trzecie miejsce przypadło Rafałowi Serwacie. Laureaci  zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami.

Opublikowano: 2026-06-26