Turniej piłki nożnej

W czwartek 18 czerwca 2026 roku Klub Osiedlowy „Orion” zorganizował Turniej w Piłce Nożnej dla dzieci do 14 lat. Do rywalizacji na boisku przy SP nr 35 przystąpiły 4 drużyny 4 osobowe. Losowanie wyłoniło pary półfinałowe, w których „FC Kurczaki” wygrali z drużyną „Polska” 8 – 0. W drugiej parze „FC Dziki” w regulaminowym czasie gry zremisowali z drużyną „FC Parówki” 1 – 1. Jednak w dogrywce drużyna „FC Parówki” wygrała 4 – 1 i tym samym wywalczyła awans do finału. W meczu o III miejsce „FC Dziki” rozgromili „Polskę” 7 – 0. W finale spotkali się zwycięzcy meczy półfinałowych czyli „FC Parówki” i „FC Kurczaki”. Po pierwszej połowie prowadziła drużyna „FC  Parówki”, jednak w drugiej połowie „FC Kurczaki” strzelili 3 gole i tym samym wygrali mecz 3 – 1. Zwycięska drużyna zagrała w następującym składzie Nathaniel Szlendak - Kurek, Marcel Kasperczyk, Paweł Białoń i Adrian Świtała. W drużynie „FC Parówki” zagrali Olaf Szopa, Oliwier Prorok, Miłosz Karlik, Olek Roszak i Bartosz Karlik. Natomiast „FC Dziki” reprezentowali Emil Szyjkowski, Maksym Matloch, Gabriel Sztendel i Igor Skwarliński. Najlepsi zawodnicy trzech zwycięskich zespołów odebrali pamiątkowe nagrody. Rewanż odbędzie się 27 sierpnia br. o godzinie 17:00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 35. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Opublikowano: 2026-06-26