15 maja br. Spółdzielczy Dom Kultury „Tęcza” wypełnił się poetyckimi dźwiękami za sprawą Agnieszki Grochowicz – jednej z najbardziej wyrazistych artystek krakowskiej sceny piosenki literackiej. Wokalistka zaprezentowała zarówno autorskie kompozycje, jak i legendarne utwory między innymi Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty oraz Wojciecha Młynarskiego. Na scenie towarzyszyli jej znakomici muzycy: Jarosław Olszewski na fortepianie oraz Antoni Dębski na basie.
Opublikowano: 2026-06-23