II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w SDK "Tęcza".

Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza już po raz drugi do udziału w wyjątkowym wydarzeniu lokalnym jakim jest Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego. Wydarzenie odbędzie się dnia 17 listopada 2021r. w godzinach od 15.00 do 18.00 w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury Tęcza, przy al. Niepodległości 188 w Tychach. Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, dla których taniec jest pasją, którzy tańczą amatorsko- zarówno pod okiem trenerów, jak również tych, którzy rozwijają swoje umiejętności samodzielnie.

Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego to doskonała okazja, aby zaprezentować się zarówno przed liczną publicznością, jak również poddać się ocenie profesjonalnego jury. Przede wszystkim, to jednak wyjątkowa przygoda i doskonała, wielopokoleniowa zabawa. Zapraszamy do udziału w Konkursie zrównało solistów, jak i tańczące duety oraz formacje  taneczne bez ograniczeń wiekowych. W konkursie zatańczyć może zarówno przedszkolak, jak i młodzież szkolna, osoby dorosłe oraz wyjątkowi i roztańczeni seniorzy.  

Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować się w swojej ulubionej technice tańca do wybranej przez siebie muzyki. Wszyscy zawodnicy zastaną wyróżnieni dyplomem uczestnictwa, a w każdej kategorii wyłoniony zostanie laureat poprzez głosowanie jury. Przyznana zostanie również nagroda publiczności.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów tańca, zdrowej rywalizacji oraz dobrej zabawy - do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zgłoszenia przyjmujemy w fundacji Internationaler Bund Polska - osobiście, mailowo lub korespondencyjnie do dnia 5 listopada 2021r.
Regulamin Konkursu oraz formularz  zgłoszeniowy dostępne są na stronie
www.ib-polska.pl.