Rozstrzygnięcie konkursu List do Świętego Mikołaja

Pisanie listu do Świętego Mikołaja, to piękna tradycja, która do dzisiejszego dnia jest podtrzymywana w wielu domach. W listach dzieci opisują swoje życie, skupiając się na dobrych uczynkach, chęci pomocy, czy ewentualnie dążeniu do poprawy w zachowaniu, a następnie proszą Mikołaja o większe lub mniejsze prezenty. Często są wzbogacone pieknymi ilustarcjami. Zdarzają się w nich błędy ortograficzne, czy gramatyczne, ale zawsze najważniejszy jest włożony wysiłek w samodzielną pracę. Są to listy od serca, pełne dziecięcego uroku. Aby nadal pamiętać i zachęcać dzieci do twórczej pracy SDK „Tęcza” zorganizował drugą edycję konkursu pt” Najpiekniejszy list do Świętego Mikołaja”. Do konkursu przystapiło 7 instytucji oraz zgłoszenia indywidualne przedstawiając 31 prac. Ze zwgledu na czas pandemii, część prac zostało złożonych w placówce, a część przesłano internetowo. Przyznano 5 nagród i 4 wyróżnienia. Główną uwagę zwracano na samodzielne wykonanie oraz ogólną estetykę pracy.  

Nagrodzono: Zuzię Noras, Agnieszkę Malcharek, Kacpra Latusik, Emilię Zabielską, Lenę Olszewską. Wyróżniono: Jakuba Czypionkę, Lenę Stanaszek, Łucję Przęczek i Anastazję Zdybek. 

 

Dziękujemy autorom prac za udział w konkursie, laureatom gratulujemy zdobytych nagród i zachęcamy do dalszej pracy twórczej. Dziękujemy opiekunom oraz nauczycielom za zachęcenie dzieci do udziału w konkursie oraz wkład włożony w przygotowanie.

Laureaci zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo o terminie odbioru prac.

 

Image
list 1
Image
list 2
Image
list 3
Image
list 4
Image
list 5
Image
list 6
Image
list 7
Image
list 8
Image
list 7
Image
list 8
Image
list 9
Image
list 11