Komunikat w sprawie działalności kulturalnej

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce oraz decyzją Rządu od 7.11.2020 do 29.11.2020 informujemy, że placówki kulturalne, w tym SDK „Tecza” oraz Kluby Osiedlowe TSM „OSKARD” zostają zamknięte. W związku z tym, wszystkie zajęcia oraz imprezy organizowane w naszych placówkach zostają zawieszone. Prace konkursowe można przesyłać drogą mailową. Jednocześnie zapraszamy Państwa do współpracy online. Mamy nadzieję, że w chwilach odpoczynku i przerw w nauce, dzieci znajdą również czas na zabawę i relaks. Taniec, muzyka, plastyka mogą być doskonałą alternatywą spędzania czasu w trudnych chwilach. Pomocne materiały będziemy zamieszczać na stronie: www.oskard.tychy.pl  oraz na FB Spółdzielni.

Prosimy o kontakt telefoniczny oraz mailowy z naszymi placówkami:

SDK „Tęcza”, tel. 32/ 227 58 12, e-mail: tecza@oskard.tychy.pl

Klub Osiedlowy „Magdalena, tel. 32/ 217 76 43, e-mail: magdalena@oskard.tychy.pl

Klub Osiedlowy „Olimpia”, tel. 217 47 97, e-mail: olimpia@oskard.tychy.pl

Klub Osiedlowy „Orion”, tel. 32/ 217 02 32, e-mail: orion@oskard.tychy.pl

Klub Osiedlowy „Regina”, tel. 32/ 218 48 35, e-mail: regina@oskard.tychy.pl

Klub Osiedlowy „Uszatek”, tel. 32/ 217 31 64, e-mail: uszatek@oskard.tychy.pl

 

Kierownik Działu Społeczno – Kulturalnego Barbara Konieczna