Turniej tenisa stołowego dla dorosłych w klubie "Orion".

Klub osiedlowy "Orion" zorganizował w dniu 21 września 2021 Turniej tenisa stołowego dla dorosłych o Puchar Klubu.Najlepszych 2 zawodników zapisanych do turnieju zostało rozstawionych do pierwszych gier drabinki turniejowej. Rywalizacja tego dnia była bardzo interesująca, bo decydowała kto stanie na najwyższym stopniu klubowego podium. Wszyscy byli bardzo zmotywowani i prezentowali bardzo dobry poziom sportowy. W pierwszym półfinale Rafał Serwata pokonał Grzegorza Lisieckiego, natomiast w drugim półfinale Stanisław Szczęsnowicz zwyciężył Bartka Botora. W finale turnieju Rafał Serwata zwyciężył Stanisława Sczęsnowicza. W dalszej rywalizacji o czołowe miejsca Lisiecki.G wygrał z B.Botorem. W meczu kończącym rywalizację o II miejsce Lisiecki.G. pokonał ostatecznie S.Szczęsnowicza.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1 miejsce Rafał Serwata

2 miejsce Lisiecki Grzegorz

3 miejsce Szczęsnowicz Stanisław

Celem zawodów była popularyzacja tenisa stołowego w naszym środowisku oraz aktywność ruchowa dorosłych mieszkańców oraz osób pracujących poprzez sport amatorski. Na podobne rozgrywki tenisowe zapraszamy już w najbliższym czasie dzieci i młodzież.